Internet i Multimedia

Trafiamy do konsumentów za pośrednictwem różnych dróg komunikacji. Nowe technologie i marketingowe wizje pozwalają tworzyć nam skuteczne kreacje reklamowe. Projektujemy zarówno proste, wizytówkowe strony internetowe, jak i zaawansowane portale korporacyjne oraz sklepy internetowe wraz z panelem zarządzania (CMS). Na początku współpracy wspólnie z Klientem przeprowadzamy analizę potrzeb i możliwości wykorzystania dostępnych narzędzi w celu optymalnego wykorzystania Internetu do promowania firmy lub produktu.

Wykonujemy grafiki do prowadzonych przez nas, wraz z partnerami, kampanii internetowych, takich jak: reklama AdWords, bannery internetowe, mailing, artykuły sponsorowane. Ustalając cel kampanii, wybieramy metodę i drogę przekazu, wskazując główne przesłanie. Analiza statystyk i przebiegu kampanii pozwala optymalizować środki i dostosować kampanię do jej wyników.

Wykonujemy animacje, prezentacje multimedialne. Dysponujemy własnym zapleczem fotograficznym, co umożliwia wykonanie zdjęć do strony internetowej lub innego projektu graficznego. Szybkość działania, ustawiczny rozwój i elastyczność pozwalają nam wdrażać nowatorskie i skuteczne projekty, które pracują na sukces naszych Klientów. Stanowi to dla nas dodatkową motywację w codziennym działaniu.