Programowanie

Oferujemy tworzenie fukncjonalnych i atrakcyjnych stron oraz sklepów internetowych.

Strony internetowe
Tworzymy od postaw, opierając się na autorskim systemie (frameworku), który daje nieograniczone możliwości. Sporadycznie wykorzystujemy także systemy ogólnodostępne (np. Drupal, Wordpress).

 

Dbamy także o istniejące już strony internetowe. Potrafimy obsłużyć niemal każdy dostępny na rynku system (Drupal, Joomla, Wordpress i inne) i dokonać w nim niezbędnych modyfikacji tak, by spełniał on wymogi Klienta.

 

Projekty wykonujemy bazując na najnowszych technologiach. Tworzymy witryny responsywne oraz kompatybilne ze wszystkimi współczesnymi przeglądarkami internetowymi. Na życzenie Klienta oferujemy możliwość tworzenia regularnych kopii bezpieczeństwa na zewnętrznym serwerze.

Sklepy internetowe

Pomagamy w uruchomieniu biznesu e-commerce. Zakres naszych usług obejmuje utworzenie sklepu internetowego od projektu do gotowego oprogramowania. Oferujemy pomoc w doborze oprogramowania księgowego oraz odpowiednich integracji (wysyłki, płatności). Bazujemy na oprogramowaniu Prestashop z licznymi, autorskimi rozwiązaniami.

 

Dla przedsiębiorców, którzy obecnie prowadzą biznes e-commerce mamy ciekawe propozycje współpracy w postaci:

modyfikacji, utrzymania, przyspieszenia funkcjonujących już rozwiązań,

integracji funkcjonującego oprogramowania z zewnętrznymi magazynami lub bazami danych (ceny, opisy, zdjęcia a także stany magazynowe),

powiększenia fukcjonalności,

doradztwa w zakresie doboru rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Wykorzystujemy następujące technologie i systemy:


Technologie: RWD, Bootstrap, JSON, XML, PHP, MySQL, CSS3, HTML5, Javascript, Jquery

Systemy: MG Studio CMS, Prestashop, Drupal, Wordpress, Joomla